W webowej wersji serwisu transakcyjnego jest sekcja ulubionych widoczna na zakładce Pulpit. Jest ona dostępna także w aplikacjach dla tabletów z iOS i Androidem. Niestety, w programach dla smartfonów już jej nie ma.

Dlaczego? Tu przecież także by się przydała, bo daje szybki dostęp do najczęściej używanych sekcji z jednego ekranu.
01_thumb
revanmj 28.12.2016

Komentarze

Matterhorn2
mcumberpl
29.12.2016

Aplikacja na tablet z iOS? Nie masz na myśli zwykłej strony? Czy instalujesz ją z AppStore? Muszę to sprawdzić. Wydaje mi się, że na iPadzie przez Safari widać system BZWBK24. A appka? Muszę to sprawdzić.


Matterhorn2
mcumberpl
29.12.2016

Ok, rozumiem. Nie wiedziałem, że są różnice pomiędzy appkami na iPhone i na iPad. Sam z ciekawości sprawdzę jak to wygląda na tablecie. Dzięki za informacje.


Krzysztof
gbr
29.12.2016

Tak, na tablety jest inna aplikacja niż na telefony. Skróty do najczęściej wykonywanych operacji planujemy także dodać do aplikacji na telefon. ----------------------------------------- Jakie skróty byście sobie ustawili w telefonie?


01_nano
revanmj
29.12.2016

Inicjowania przelewu do odbiorcy zdefiniowanego, list blokad na moich kartach i spłaty kredytówki.


Krzysztof
gbr
29.12.2016

Czyli chcesz ustawić na skrócie konkretnego odbiorcę albo kilku takich odbiorców? Czy masz na myśli skrót do opcji o nazwie "Odbiorcy zdefiniowani"? 5 przycisków ze skrótami wystarczy? Ile maksymalnie? Czy podpowiadanie przez system najczęściej wykonanych transakcji lub najczęściej wybieranych odbiorców będzie pomocne?


01_nano
revanmj
29.12.2016

Miałem na myśli skrót do opcji "Odbiorcy zdefiniowani". Wydaje mi się, że 6 pozycji powinno większości użytkowników wystarczyć. A podpowiadanie odbiorców na bazie historii transakcji na pewno byłoby mile widziane :)


Krzysztof
gbr
29.12.2016

To jeszcze jedno pytanie. Czy chcecie te skróty mieć na ekranie startowym przed zalogowaniem do aplikacji? Czy z jakichś powodów nie powinno ich tam być? Czy po zalogowani też powinny być dostępne?


01_nano
revanmj
29.12.2016

Moim zdaniem po zalogowaniu, bo i tak do praktycznie wszystkich tych opcji jest wymagane. A wolałbym nie skończyło się jak z BLIKiem, gdzie trzeba się wylogować, żeby się do niego dostać, bo odnośnik jest dostępny tylko ekranie widocznym przed logowaniem ...


Krzysztof
gbr
29.12.2016

Mam na myśli sytuację, gdzie skróty są przed logowaniem, ale kliknięcie w skrót wywołuje najpierw ekran logowania, a następnie trafiamy do właściwego ekranu. ------------------------------------ BLIKa już naprawiliśmy :) W następnej aktualizacji, która pojawi się już niedługo, BLIK będzie i przed i po zalogowaniu.


Krzysztof
gbr
29.12.2016

Jeszcze wrócę do skrótów. W serwisie internetowym mamy możliwość ustawienia skrótów imiennych, tj. do konkretnego odbiorcy. Czy to pożyteczne czy też skrót do listy odbiorców w postaci "Odbiorcy zdefiniowani" jest wystarczający?


01_nano
revanmj
29.12.2016

Wiem o co chodziło. Powiem inaczej, jeśli ulubione będą też dostępne po zalogowaniu, to dla mnie może być. Choć część osób może mieć obiekcje, bo mają tam przykładowo odnośniki do opcji związanych z kartami i ulubione widoczne bez zalogowania mogą zdradzać czy mają kredytowkę, ile ich mają, itd. Tak na to patrząc, bezpieczniej zostawić tę sekcję po zalogowaniu :) Co do odbiorców zdefiniowanych - ja używam skrótu do całej listy odbiorców, bo korzystam z kilku, a nie chcę nimi zawalać tej sekcji. Ale zapewne inni mogą woleć bezpośrednie skróty do poszczególnych pozycji z listy, więc najlepiej byłoby mieć obie opcje.


Matterhorn2
mcumberpl
30.12.2016

Osobiście jeżeli już to robię przelewy do zaufanych odbiorców zdefiniowanych. I sam z uwagi na kwestie bezpieczeństwa chciałbym aby tak pozostało, z możliwością wyłączenia np. przelewów dowolnych w aplikacji. Nie jestem za ich usunięciem, powinny być bo trend ;) jest widoczny i wiadomo, że aplikacje mobilne wykorzystywane są kompleksowo przy operacjach bankowych. Sprawy co chce a nie powinny być konfigurowalne z poziomu BZWBK24.