Zacznę od przykładu:
Ktoś do nas miał przelać pieniądze. Okazało się, że przelał ich za dużo i chcemy mu od razu zrobić przelew zwrotny.
Dzięki tej funkcji klikając jeden przycisk moglibyśmy, bez zbędnego wypełniania pól dokonać przelewu na konto osoby od której otrzymaliśmy wcześniej pieniądze.
Flarex
Flarex 14.09.2012

Komentarze

aktywna_na_tak
aktywna_na_tak
15.09.2012

Tak na pewno byłoby to wygodna i proste do przelewów krajowych (chciałabym podkreślić w zl). Co innego do przelewów zagranicznych walutowych gdzie występuje bank pośredniczący. Jednak do pierwszego przypadku wszystko co pozwala zaoszczędzić czas jest bardzo dobre. Uwaga - zdarzają się przypadki, gdy bank zaksięgował przelew przychodzący z konta wewnętrznego swojego i wtedy przy przelewie zwrotnym pieniądze mogły by przejść na księgę banku a nie konto do zwrotu - miałam przypadek kiedy skopiowałam konto z którego przyszły pieniądze i na to konto przelałam zwrotnie i okazało się po rozmowie z BZWBK, że miało zdarzenie jak opisałam.


bartos4
bartos4
08.03.2018

Na chłopski rozum wydaje się to mega proste do wprowadzenia. Od dawna ubolewam, że jeszcze czegos takiego nie ma. Czekam z niecierpliwością.


Krzysztof
gbr
09.03.2018

@bartos4, @aktywna_na_tak, @Flarex. Funkcja jest dostępna pilotażowo w zakładce "Historia" w menu głównym serwisu i aplikacji. Funkcja nie jest jeszcze widoczna, gdy wejdziecie do historii z kontekstu rachunku, ale i tam się wkrótce pojawi. Przetestujcie i napiszcie czy działa zgodnie z oczekiwaniami.


bartos4
bartos4
11.03.2018

@gbr Dzięki za info. Zerknąłem, ale nie widzę tej opcji. Mam tylko dodawanie do odbiorców

Przelew_zwrotny