Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. x

  • 2

Wcześniejsze księgowanie wpłat z innych banków.

dodany 02 Maj 2012, 10:39
Niezwykle przydatne byłoby księgowanie wpłat z innych banków o rannych godzinach np. 8-9 rano następnego dnia lub godziny późniejsze tego samego dnia co przyszedł przelew.

zgłoś duplikat pomysłu | już funkcjonuje | naruszenie regulaminu | dyskusja (1) | dodaj komentarz

Dyskusja

Comment_nozzle A jakie wpłaty z innych banków Ci się nie księgując tego samego dnia wieczorem? Mnie trzecia sesja ELIXIR do BZWBK przychodzi wieczorem 17:10 - 17:15.

Jeżeli coś doszło następnego dnia, to widocznie bank z którego było wysłane wysłał pierwszą sesją następnego dnia zamiast ostatnią w dniu nadania.

To nie Alior Bank czy Millennium gdzie trzecią sesję ELIXIR rzeczywiście księgują następnego dnia rano, ale to w godzinach 07:15 - 07:30.

Jeżeli coś się zaksięgowało w godzinach 10:45 - 12:15, to prawie na pewno było wysłane po prostu pierwszą sesją tego dnia, i wina leży po stronie banku nadawcy (jeżeli nadający w ogóle nadał go na tyle wcześnie by zdążyć na 3-cią sesje, zwykle godzina graniczna 3-ciej sesji wychodzącej ELIXIR jest tak między 14:00 a 15:30, ale w badziewnym pod tym względem BRE/mBank/Multibank godzina 13:25.

Dodaj komentarz

Obsługiwane tagi to:


[b]pogrubienie[/b] - pogrubienie
[i]kursywa[/i] - kursywa
[u]podkreślenie[/u] - podkreślenie
[s]przekreślenie[/s] - przekreślenie
[color=blue]kolor[/color] - kolor
[size=8]mały[/size] - mały
[center]tekst wyśrodkowany[/center]
[quote]tekst cytowany[/quote]
[ul] [*] element 1 [*] element 2 [/ul]

Głosowali

za ( 2 ):
przeciw ( 0 ):
jeszcze nikt