Zniesienie opłaty za sprawdzenie stanu konta w bankomacie!

155
-
+
  • 155
Jest karygodne żeby w swoim banku w bankomacie była pobierana opłata za sprawdzenie/wydrukowanie stanu konta. Zgodzę się gdyby taka opłata istniała w przypadku korzystania z bankomatów obcych banków lub Euronetu itp. ale nie bankomatów które są własnością BZ WBK!
kiku
kiku 11.07.2009

Komentarze

Pawe%c5%82__nyczaj__zdj%c4%99cie_2016_w_okularach__avatar
nyczaj100
24.07.2009

Jestem za. Koszt wydruku salda nie jest duży. Ewentualnie można zrobić tak: - saldo pokazane na ekranie bankomatu - bezpłatnie - wydruk salda - 50 gr (można byłoby wprowadzic darmowy pierwszy wydruk w miesiącu, natomiast dla kont VIP darmowe drukowanie salda nieograniczoną ilość razy)


thorgal78
thorgal78
24.07.2009

wystarczy wypłacić 10 zł - na wydruku jest stan konta - ta operacja jest bezpłatna, jeśli nie na się wypłacić oznacza to że nie masz na koncie mnie niż 10zł, gdyby ta operacja była bezpłatna część Klientów sprawdzała by swoje konto po 20-30 razy dziennie (uwierzcie są tacy pomimo opłaty :) !!!


pocahontas
pocahontas
25.07.2009

jestem za - zwłaszcza po uzupełnieniu tego pomysłu o to, co napisał nyczaj100


26_nano
radzio0321
31.07.2009

Też jestem za szczególnie po uzupełnieniu przez kolegę nyczaj100 :)


14_nano
janusz
29.09.2009

Nie rozumie za co ma być ta opłata, za papier na którym się drukuje? Niech pokaże na monitorze stan środków i tyle.


03_nano
sandraaa
16.10.2009

Jestem zdecydowanie za, ponieważ to jest absurd żeby we własnym banku, we własnym bankomacie nie moc sprawdzić stanu własnego konta. po prostu paranoja. niby to jest symboliczna złotówka jak to się mówi ale zawsze. Bank powinien coś z tym zrobić. Zakładając konto w tym banku nie wiedziałam o tym szczerze mówiąc gdym wiedziała to bym się na pewno zawahała co to wyboru. BZ WBK jest chyba jedynym bankiem który popiera za coś takiego opłaty...


brutus441
brutus441
27.10.2009

WBK kasuje za wszystko, prosze porównać podstawowe opłaty z innymi bankami, nie widziałem w WBK programu dla VIP lub klientów private banking. Dlaczego można wyłacać tylko z bankomatu BZWBK bez opłat wiele banków daje możliwość wypłat z innych automatów nawet za granica za darmo


Damian87
Damian87
02.11.2009

Jak najbardziej popieram, podobnie jak Sandra uważam że taka opłata to szczyt bezczelności ze strony banku. Jak można za to pobierać pieniądze? Za sprawdzenie salda w bankomacie banku w którym posiadam konto? I to nawet za samą informację elektroniczną? PARANOJA!


Grazynka
Grazynka
05.11.2009

Skandal!!!!!!!!!! Chyba jedyny bank, który pobiera opłatę za sprawdzenie dostępnych środków we własnym bankomacie. Nie poczytałam dokładnie tabeli prowizji i opłat i ..... zaskoczenie 1 zł pobrany z konta. A szczerze mówiąc mogłam sprawdzić sobie w Internecie.


erybak
erybak
06.11.2009

Takie podejście do sprawy zdecydowanie działa na niekorzyść banku. Zwykły Kowalski rozpatrując wybór banku w którym chciałby założyć rachunek będzie miał do wyboru atrakcyjniejsze oferty konkurencji która min. umożliwia darmowe sprawdzenie środków na koncie traktując w tym wypadku klientów jak "swoich" i zwalania ich od opłat. Dla przykładu podam przypadek znajomego którego nie udało mi się skusić na otworzenie rachunku w WBK (mimo darmowego prowadzenia konta do 30 roku życia), powód: wypłata pieniędzy bez pobierania prowizji tylko w bankomatach WBK, chociaż tu jeszcze się zawahał bo w większych miastach jest ich sporo. Ale kiedy usłyszał o płatnym sprawdzaniu stanu konta dla klientów banku skreślił WBK z miejsca i poszedł otworzyć konto w Aliorze. Konkurencja nie śpi proszę Państwa...


Damian87
Damian87
17.11.2009

thorgal78@ włącz myślenie zanim coś napiszesz, bo równie dobrze ci którzy chcą zaoszczędzić ten 1zł będą tworzyć sztuczne kolejki przy kasie w banku aby sprawdzić swój stan konta. Natomiast ta czynność przy bankomacie to zaledwie chwila. Inna sprawa że jakoś nie widzę "zatkanych" bankomatów innych banków w których to sprawdzenie salda jest bezpłatne. Najzwyczajniej doszukujesz się skrajności albo za krótko zastanawiasz się nad tym co piszesz.


bierka
bierka
08.12.2009

Mogę zgodzić się z opłatą za wydruk, ale opłaty za wyświetlenie salda na ekranie już nie rozumiem. Nie jest to jednak sprawa rozstrzygająca o wyborze bądź rezygnacji z rachunku, gdyż podsumowując usługi tego banku są optymalne dla moich potrzeb i jestem w stanie wydusić tą złotówkę, ale zniesmaczenie pozostaje pokażdej takiej operacji.


kiku
kiku
30.06.2010

poza tym naprawdę dobrze zrobi na reputacji banku gdy zniosą tą opłatę, oczywiście tylko w bankomatach BZ WBK


117
Jonaszek
22.09.2010

świetny pomysł...jestem na tak...w końcu wypłacając gotówkę też dostaejmy wydruk...niby to dokument...a nie płacimy za to...czemu płacić ze sprawdzenie salda...


kiku
kiku
04.02.2011

podsumuję to tak: 123 klientów marudzących na opłatę to widocznie za mało:)


Mc_world
zbyszko64
04.02.2011

Staram się nie głosować za pomysłami typu znieść opłaty lub tym podobne. Tutaj jednak zrobiłem wyjątek, gdyż akurat tą opłatę uważam za wyjątkowo kuriozalną. Proponowałbym, by Bank zastosował u siebie podobny obyczaj, jaki stosują polscy restauratorzy. Otóż nie spotkałem jeszcze restauracji, gdzie jako jej klient musiałbym zapłacić za skorzystanie z toalety. Drogi BZ WBK, zrezygnuj z tej "toaletowej" opłaty, wstydu oszczędź! Pamiętaj, że zadowolony klient daje duże napiwki, i zawsze wraca.


Mc_world
zbyszko64
14.02.2011

Mamy prezent walentynkowy od Banku. Dziś ogłosił, że od 1. kwietnia opłata za sprawdzenie dostępnych środków w bankomacie nie zostanie zniesiona. Co postanowił BZ WBK, aby nie być posądzony, że nic nie robi w tej sprawie? Otóż postanowił podnieś tę opłatę o 50% do 1,50 zł !!! Ciekawe jakiej walentynki spodziewa się Bank od klientów?


Nooks
Nooks
08.06.2011

Ja ostatnio zaplacilam 5zl!!! To naprawde przegiecie!


furjato
furjato
02.09.2011

Każdy ma prawo wiedzieć jaki ma stan konta przed wypłaceniem gotówki. Nie wszyscy muszą śledzić swoje konto na bieżąco... szczególnie, kiedy zbliżamy się do wypłaty - można mieć wtedy miłe/niemiłe niespodzianki w tej kwestii. Rozumiem, że drukowanie wiąże się z kosztami typu papier, tusz/toner, uzupełnienie, ale podgląd powinien być standardem, szczególnie we "własnym" bankomacie!


Adas_Miauczynski
Adas_Miauczynski
27.02.2016

ta opłata to kpina z ludzi